Про Гарбуз

Гарбуз - це місце де Ви можете розказати про послуги та речі які можете надати, розказати що хочете взамін , обміняти їх на іншу послугу або річ, розказати які речі послуги потребуєте, продати їх та, зрештою, знайти фахівця у потрібній сфері, який надасть потрібну Вам послугу. Не гайте часу – додавайте безкоштовні оголошення!!!

Тут Ви можете знайти та розмістити оголошення як від комерційних структур, так і від простих людей.

Кожен з нас може надати безліч послуг. Чому б не поділитись цим з іншими людьми, та, при потребі, ще й отримати якусь вигоду-винагороду?

У кожного є якась річ яка  вже не потрібна, але добре б було з неї ще отримати вигоду, або просто хочете віддати в подарунок? Тож Вам сюди, на Гарбуз!

Хочете обміняти телефон однієї марки на телефон іншої марки? Вам до нас!

Маєте старі непотрібні меблі і не можете їх самостійно вивезти? Ходіть до нас, тут питання вирішимо!

Або просто маєте якісь непотрібні речі якими хотіли б поділитись? Будь ласка, розкажіть в нас про це!

Не вмієте вкручувати лампочку? Вам сюди на Гарбуз, - тут точно знайде людей в цій благородній справі.
Складете компанію якщо комусь сумно? Вам на Гарбуз - розкажіть про таке.

Ви юрист і Вам потрібна допомога по ремонту авто? Вам на Гарбуз, тут знайдете спеціалістів, а взамін запропонуйте їм свої  юридичні послуги.

Навчите когось їздити на машині і хочете взамін просто так з 20 л бензину? Вам до на Гарбуз!

Готові готувати комусь вечері, а взамін просите уроки англійської мови? Вам до нас. Подавайте оголошення, -чим швидше це зробите, тим швидше вивчите англійську!              
Хочете освідчитись дівчині, а не маєте ідеї як креативно це зробити? Розкажіть всім що потребуєте допомоги, знайдеться багато добродіїв які Вам допоможуть.    

Є безліч варіантів послуг, які люди можуть надавати один одному, безліч непотрібних нам речей, і в повсякденному житті ми навіть не задумувались, що з них можемо отримувати користь. Гарбуз це саме те місце де Ви зможете реалізувати ці потреби. Тож приєднуйтесь до нас – тут Ви знайдете багато цікавого!